Oferta mieszkaniowa

Prowadzimy sprzedaż mieszkań w stanie deweloperskim na terenie miasta Rybnika. Zdobyta w branży budowlanej wiedza i doświadczenie oraz analiza potrzeb rynku umożliwiły nam przygotowanie zróżnicowanej oferty mieszkaniowej, dostosowanej do aktualnych trendów na rynku nieruchomości.

Oferujemy mieszkania o wysokim standardzie, wykonane z dbałością o detale, budowane w dobrej lokalizacji, jaką jest dzielnica Zamysłów, zaledwie 5 km od centrum miasta. Budowane przez nas apartamenty różnią się metrażem oraz liczbą pokoi, dzięki czemu każdy może znaleźć produkt odpowiadający jego oczekiwaniom. Nasze inwestycje wyróżnia wyjątkowe otoczenie. Budynki otacza zieleń trawników, drzew i krzewów ozdobnych sprzyjająca wypoczynkowi i rekreacji.

 

Zależy nam na tym, aby klienci mogli sprawdzić, które lokale są na sprzedaż, a które zostały już kupione. Dlatego też na stronie dostępna jest tabela pozwalająca sprawdzić ich dostępność, a także ilość pokoi, metraż oraz cenę konkretnego lokalu.

Panorama II

„Panorama II”  to kontynuacja wybudowanego już osiedla Panorama, którego świetna lokalizacja, atrakcyjna architektura, a także duże zainteresowanie kupujących zainspirowały nas do realizacji kolejnego przedsięwzięcia.


Opis inwestycji i dostępność mieszkań

Przewiń do góry
Kontakt z nami